şarj otomatı

 

HAKKIMIZDA

2016 yılının başından bu yana Güçmatik Teknoloji Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak çalışmalarına başlayan ve her zaman daha iyisini yapmayı hedefleyen markamız müşterilerine her zaman en iyi desteği sunar. 

 

Kullanıcının hayatını kolaylaştırmak ve aynı zamanda mekan sahiplerinin kazancını artırmak amacıyla kurulan Güçmatik, sektöre girdiği ilk günden beri oyunu değiştiren bir firma olmaya devam etmektedir. 

 

Özel teknolojisi, sahip olduğu güçlü kadrosu, bilimle harmanlanmış özel yapısı ile Güçmatik Masaüstü Şarj Aletleri’nin AR-GE sürecini dahi detaylı ve mükemmel bir şekilde yürüten şirketimiz sektöre her zaman yenilikleri katmayı da hedefler. Kuru pil teknolojisinin ilk kez verimli bir şekilde kullanıldığı bir ürün ortaya çıkarmak için her gün çalışmalarına devam eden, her zaman diliminde bir adım daha öne çıkabilecek fikirlerin peşinden koşan Güçmatik ile artık kazancınızı katlamanın vakti geldi. 

 

 

VİZYONUMUZ

Türk mühendisliğini öne çıkarmak, ülkemiz değerlerini yalnızca yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da temsil edebilmek ve her zaman katma değeri olan ürünler ortaya çıkarmak. 

 

DEĞERLERİMİZ

Gelişen ve değişen günümüz dünyasında her zaman teknolojiyi yakalayarak ve hatta yaptığımız AR-GE çalışmalarıyla her zaman önde olmak. Güçlü kadromuzla birlikte daha önce denenmemiş olanın üzerinden giderek masaüstü şarj sektöründe her zaman öncü oyuncu olmak. 

BİZİ ARAYIN

Mekanınıza ekstra gelir ve mutlu müşteri kazandırmak için bize ulaşın.

GüçMatik Tüm Hakları Saklıdır © 2017

GüçMAtik Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

0850 840 43 44

X